Pozadí

zobrazeno 615×

Vložil(a): Zdeňka S., 2. 5. 2020 14.23

Kdo hlášku řekl: Anička, 8

Anička mi vzala mobil a volá na mě. : Mami, ty máš tak pěkný pozadí ... Fakt krásný ...takový bych taky chtěla ....

Máte i Vy oblíbenou hlášku, o kterou se chcete podělit? Napište ji.

Sdílejte:   | 
0

Diskuze k této stránce (6 příspěvků)

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit

Lenička, 3. 5. 2020, 17.59

To jsi určitě byla vykulena. Taková otázka.?

Zdeňka S., 5. 5. 2020, 0.17

No ,, došlo mi to , ale říkám jí , to víš denně 200 dřepů a budeš ho mít taky a zase nechápala ona

Lenička, 5. 5. 2020, 6.26

??

jitka46

jitka46, 2. 5. 2020, 23.41

a slyšel to ještě někdo další?

patricia077

patricia077, 2. 5. 2020, 17.24

A ja si nejdřív myslela že jde o jiné pozadí ?

Zdeňka S., 2. 5. 2020, 18.09

No já jsem právě nejdříve taky nechápala

© 2013 - 2026 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů