Práce
zobrazeno 474×
Vložil(a): patricia077, 17. 11. 2019 12.53
Kdo hlášku řekl: Elenka, 6
Eli mne pobavila, cestou z divadla se mně ptá, zda se těším do práce, říkám moc ne a ona no to je jasný, když tam musíš makat?Máte i Vy oblíbenou hlášku, o kterou se chcete podělit? Napište ji.
Diskuze k této stránce (7 příspěvků)
Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit
louskacek2, 11. 12. 2019, 21.18
to jo no.
Mygara, 28. 11. 2019, 13.31
Tak jí to jednou čeká
Fuga, 24. 11. 2019, 13.52
Co jiného čekat od prace
patricia077, 20. 11. 2019, 17.51
jj a má recht
patricia077, 17. 11. 2019, 18.06
A pravdu ?