Prace na zahrade
Vložil(a): patricia077, 27. 5. 2017 17.30
Kdo hlášku řekl: Elenka, 3,5
Hod to do kompostu..dcera nee Já to hodim do pece..co je podle ni pec? :-DMáte i Vy oblíbenou hlášku, o kterou se chcete podělit? Napište ji.
Diskuze k této stránce (16 příspěvků)
Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit
Žofinka, 26. 2. 2018, 15.00
Tak kompostér to také zpracuje
Fuga, 19. 8. 2017, 8.04
kompost je také pec, taková bio
k.o.r.i.n.e.k, 27. 5. 2017, 21.51
Já říkala do pece jako do pusy, ale snad to jíst nechtěla
patricia077, 28. 5. 2017, 10.40
tj taky možnost .-) ale myslela ohniště na opékání buřtů atd
k.o.r.i.n.e.k, 28. 5. 2017, 12.53
No jo tak ona to i pec skoro je ? to trefila ?
patricia077, 28. 5. 2017, 18.35
skoro
L.janicka.l, 27. 5. 2017, 21.41
Treba ji tak ten kompost pripada
patricia077, 28. 5. 2017, 10.40
kompost smrdí a ona říká pec ohništi máme ho takové hluboké jako studna
L.janicka.l, 28. 5. 2017, 11.28
Tak to jo