Pravda o dinosaurech
Vložil(a): Katka Alex, 22. 10. 2019 19.33
Kdo hlášku řekl: Eddie, 4 roky
Eddie vysvětluje sestře: "Dinosauři neexistují, protože jsou dávno mrtví." Já: "Tak proč je pořád kupuješ?" Eddie: "Protože já je prostě miluju."Máte i Vy oblíbenou hlášku, o kterou se chcete podělit? Napište ji.
Diskuze k této stránce (8 příspěvků)
Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit
Fuga, 23. 11. 2019, 8.21
Udržuje je vlastně při životě
Mygara, 31. 10. 2019, 8.29
Třeba proto aby nevyhnuly v obchodech
Katka Alex, 23. 10. 2019, 18.03
Nejsou, už je odmítá kupovat i tatínek, a to je co říct ?
L.janicka.l, 22. 10. 2019, 21.54
U nas tedy nejak nefrci
Katka Alex, 23. 10. 2019, 3.12
U nás frčela všechna zvířata. Ve třech letech poznal na obrázku i pakoně, ale pak přišel youtube (na kterém běžně koukal na dokumenty o žijících zvířatech - prostě se tam ti dinosauři vecpali) doplněný podporou ve školce
patricia077, 22. 10. 2019, 20.20
A není sám ?u nás tj to samé