Před jídlem
zobrazeno 531×
Vložil(a): Leňulka, 14. 3. 2020 18.36
Kdo hlášku řekl: Anička, 4
Dcera si vezme vidličku, že si dá oběd a až u stolu si uvědomí, že si na polévku vzala vidličku, šla si teda pro lžíci se slovy: Ježiš, já jsem dneska ňáká divná
:-D no nejen dneska dcero moje, nejen dneska
:-D no jo furt
Máte i Vy oblíbenou hlášku, o kterou se chcete podělit? Napište ji.
Diskuze k této stránce (6 příspěvků)
Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit
Katka, 3. 4. 2020, 18.40
Pošli ji na kurz sebelásky
patricia077, 15. 3. 2020, 8.56
Myslí na víc věcí to zname