puzzle
Vložil(a): patricia077, 29. 1. 2017 15.22
Kdo hlášku řekl: Elenka, 3 a čtvrt
Dcera moc ráda staví puzzle, teď zrovna jedno trolí, asi sto dílů a jde jí to a u toho komentuje, jééé jeden křičí jako pucka a já říkám jaká pucka, no křičí jako Elenka :-)
Máte i Vy oblíbenou hlášku, o kterou se chcete podělit? Napište ji.
Diskuze k této stránce (17 příspěvků)
Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit
Žofinka, 4. 3. 2018, 7.40
To je její nové jméno
Fuga, 2. 11. 2017, 5.45
alespoň uznala, že křičí .-)
k.o.r.i.n.e.k, 6. 2. 2017, 20.17
sto puzzlí tak to je dobrá, já v těhotenství postavila tisíc a od té doby nic
Katka, 30. 1. 2017, 17.02
100 dílů? to je dobrá, to bych já nezvládla
k.o.r.i.n.e.k, 6. 2. 2017, 20.17
J8 skládala 1000 dílů ale až v dospělosti a dělala jsem to fakt dlouho po práci
k.o.r.i.n.e.k, 7. 2. 2017, 11.25
Také mám problém že to nemám kde stavět ?