Rada nad zlato

zobrazeno 876×

Vložil(a): patricia077, 2. 2. 2021 18.33

Kdo hlášku řekl: Danik, 4

Uklízim táhnu plnou náruč prádla a věci dětí a místo aby mi pomohly tak danik...mami mám super nápad! polož si to?

Máte i Vy oblíbenou hlášku, o kterou se chcete podělit? Napište ji.

Sdílejte:   | 
1

Diskuze k této stránce (4 příspěvků)

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit

Zdeňka S., 2. 3. 2021, 8.22

Polož si to nejlépe rovnou do pračky

WeruskaSK

WeruskaSK, 18. 2. 2021, 21.36

maly manazer

Lenička, 3. 2. 2021, 9.00

Vymýšlet lumpárnu důležité mami .?

patricia077

patricia077, 3. 2. 2021, 18.52

?

© 2013 - 2026 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů