Řízek

zobrazeno 504×

Vložil(a): Rulficka48, 31. 10. 2016 20.38

Kdo hlášku řekl: Dítě, 5

Tak jak bylo ve školce?

Zejtra už tam nejdu, učitelka měla k obědu větší řízek než já!!

Máte i Vy oblíbenou hlášku, o kterou se chcete podělit? Napište ji.

Sdílejte:   | 
1

Diskuze k této stránce (19 příspěvků)

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit

VaJána, 13. 9. 2019, 23.13

To už bych tam taky nešla

Evanessa, 26. 7. 2018, 10.38

To si učitelka dovolila ale hodně

Žofinka

Žofinka, 9. 3. 2018, 13.25

Řízek mám také táda

Mygara

Mygara, 5. 12. 2017, 14.13

a jestlipak by ho snědl .-))

Fuga

Fuga, 7. 11. 2017, 12.12

to je velká nespravedlnost .-)

Fun, 16. 12. 2016, 17.35

?no co ma mit co ucitelka vetsi rizek!?

Jamu, 13. 12. 2016, 3.47

tak to teda pos**la ...to je fakt vtipna hlaska:D

Mildret, 26. 11. 2016, 1.16

a nepodělila se

k.o.r.i.n.e.k

k.o.r.i.n.e.k, 23. 11. 2016, 11.50

To se mu nedivím, to se přece nedělá

Itany, 12. 11. 2016, 20.22

Tak to by jste mela resit! )))))0

© 2013 - 2026 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů