Rozumbrada
zobrazeno 506×
Vložil(a): patricia077, 3. 5. 2020 14.53
Kdo hlášku řekl: Danik, 3,5
Děti jsou na tři dny u babičky a dědy, včera si je odpoledne naši odvezli a večer hraje Danik s dědou fotbal a střílečky a pak přijde za babičkou a povídá.. babi děda už je starej viď? A to asi brzo umře viď ?..asi mu chudák děda nestačil..často jim totiž nestačím ani já ?Máte i Vy oblíbenou hlášku, o kterou se chcete podělit? Napište ji.
Diskuze k této stránce (6 příspěvků)
Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit
patricia077, 4. 5. 2020, 20.51
njn jsou upřímní
jitka46, 3. 5. 2020, 23.57
jejda, tak snad se to k dědovi nedoneslo
patricia077, 4. 5. 2020, 20.51
děda to ví a smáli se no
patricia077, 3. 5. 2020, 21.04
Jj rozesmálo je to víceméně