ručník versus kapesník
Vložil(a): patricia077, 7. 3. 2017 9.32
Kdo hlášku řekl: Elenka, 3 a čtvrt
Dcera byla na víkend u babičky a dědy a včera se vrátila..večer ji koupu a povídám..zapomněla jsem ti dát ručník, babička ti dala svůj viď a ona nedala..prosím tě a čím tě utřela...kapesníkem .-)..ty kecko říkám...tak se začala smát a povídá babička Hanka mě utřela ručníkem a babi Míla kapesníkem..takže jsem pochopila, že není utřít jako utřít .-)...
Máte i Vy oblíbenou hlášku, o kterou se chcete podělit? Napište ji.
Diskuze k této stránce (21 příspěvků)
Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit
Žofinka, 2. 3. 2018, 11.53
Asi maličký ručníček
Fuga, 30. 10. 2017, 16.54
záleží na tom, co zrovna utíraly:-)
L.janicka.l, 7. 3. 2017, 15.52
Mala a ukecana ?
patricia077, 8. 3. 2017, 10.37
tak to rozhodně .-)
L.janicka.l, 8. 3. 2017, 10.43
Vetsinou je to i roztomile ?
patricia077, 8. 3. 2017, 10.53