rýma
zobrazeno 428×
Vložil(a): patricia077, 1. 3. 2017 9.25
Kdo hlášku řekl: Elenka, 3 a čtvrt
Dcera opět rýmu měla jako první a my ostatní hned po ní, a tak smrkáme celé dny :-( a tak sedíme a smrkáme a dcera na mne, mami musíš pořádně, zatrub jako slon :-)...no ještěže už je skoro jaro :-)
Máte i Vy oblíbenou hlášku, o kterou se chcete podělit? Napište ji.
Diskuze k této stránce (40 příspěvků)
Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit
Žofinka, 2. 3. 2018, 13.08
Já taky teoubím jako slon
Fuga, 31. 10. 2017, 11.30
když to umí ona, tak vy také .-)