Salám
Vložil(a): Zdeňka S., 5. 1. 2017 12.42
Kdo hlášku řekl: Paní prodavačka, cca 30
V obchodě říkám paní za pultem s uzeninou. : ,,Prosím 10 dkg Vysočiny. " Paní prodavačka nabrala hóóódně a ptá se : ,,28 dkg. Můžu nechat ? :-) ,, Jasný, 10 nebo 28 , to je skoro stejný :-D.....Máte i Vy oblíbenou hlášku, o kterou se chcete podělit? Napište ji.
Diskuze k této stránce (34 příspěvků)
Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit
Žofinka, 6. 3. 2018, 12.34
To je opravdu trochu moc
Fuga, 3. 11. 2017, 13.03
to je jak v té písničce myslím od Tučného, mohu nechat, prosím, o 11dkg víc, .-)
k.o.r.i.n.e.k, 7. 1. 2017, 18.28
To je jasné víc prodá tak je to lepší
L.janicka.l, 5. 1. 2017, 19.29
potřebuje kšeft
Katka, 5. 1. 2017, 18.54
Já myslím, že se přeslechla a slyšela 30. U nás řeší rozdíl nad 2 dkg.