Sluníčko
zobrazeno 457×
Vložil(a): patricia077, 9. 4. 2020 13.17
Kdo hlášku řekl: Danik, 3,5
Vypálíme se na sluníčku a až budeme teplí tak postavíme tunel!Máte i Vy oblíbenou hlášku, o kterou se chcete podělit? Napište ji.
Diskuze k této stránce (5 příspěvků)
Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit
jitka46, 19. 4. 2020, 23.56
postavíte tunel na co? na opalování se?
patricia077, 9. 4. 2020, 18.23
Já bych se nahrivala ráda ale oni mne nenechají ?