Snehulak
zobrazeno 674×
Vložil(a): Jarka mmm, 16. 3. 2017 16.55
Kdo hlášku řekl: Adélka, 2,5
"Maminko,ty máš takovou veeeelikou kouli na bříšku, aaaaž do stropu. Vypadas jako snehulak". A záchvat smíchu :D. Btw. Dneska se celej den jen zoufale snažím přežít,tak aspoň něco mě rozveselilo ;).Máte i Vy oblíbenou hlášku, o kterou se chcete podělit? Napište ji.
Diskuze k této stránce (17 příspěvků)
Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit
Žofinka, 2. 3. 2018, 11.09
Tak proč ne, to je kompliment
Fuga, 30. 10. 2017, 16.42
on se člověk i jako sněhulák cítí, když postupně nabírá díky těhu
k.o.r.i.n.e.k, 28. 3. 2017, 13.21
Tak to je pěkné, ale ono to fakt tak může působit