Sní sněhuláka
zobrazeno 408×
Vložil(a): snany, 29. 1. 2019 22.39
Kdo hlášku řekl: Cizí holka ve škole, 8 let
"V závodě ve snědení sněhuláka jsme obsadili druhé místo"Máte i Vy oblíbenou hlášku, o kterou se chcete podělit? Napište ji.
Diskuze k této stránce (9 příspěvků)
Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit
Mygara, 7. 8. 2019, 13.33
Taková bílá čokoláda použitá na stavbu by byla výborná
Fuga, 11. 3. 2019, 8.33
Místo zmrzliny byl třeba výborný
Žofinka, 5. 3. 2019, 16.57
Kdyby byl perníkový tak bych ho klidně snědla
patricia077, 30. 1. 2019, 10.45
Ty jo