Srdíčkovou
zobrazeno 602×
Vložil(a): nellys, 20. 1. 2017 23.17
Kdo hlášku řekl: Nina, 2 roky
Používám látkové plíny, dnes večer jdu skládat malé plenku na noc, v koši na prádlo jsou 2, vezmu tu která je první po ruce - s barevnými proužky, Ninka to zmerčí a říká: "sedíčkovou, sedíčkovou " myslí růžovou s barevnými srdíčky. Holt je to vybíravá ženská :-)Máte i Vy oblíbenou hlášku, o kterou se chcete podělit? Napište ji.
Diskuze k této stránce (24 příspěvků)
Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit
Žofinka, 5. 3. 2018, 4.14
Jako by to nebylo jedno
Fuga, 2. 11. 2017, 13.30
ani ji nevidí pak v gatích, ale už si vybírá .-)
louskacek2, 24. 1. 2017, 17.14
tak to zacala brzo
k.o.r.i.n.e.k, 22. 1. 2017, 18.59
No jo srdíčková je přece úplně to nejlepší
L.janicka.l, 21. 1. 2017, 22.40
Paradnice od mala ☺