svátek
Vložil(a): patricia077, 5. 7. 2017 9.18
Kdo hlášku řekl: Elenka, 3,5
Eli večer, zítra jdu do školky? Ne je svátek, neeeee já nechci svátek, já chci do školky...pak přemýšlí a povídá dobře a svátek mám já? Ne Cyril a Metoděj, tak ty neznám...
Máte i Vy oblíbenou hlášku, o kterou se chcete podělit? Napište ji.
Diskuze k této stránce (23 příspěvků)
Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit
Žofinka, 22. 2. 2018, 9.27
Nakonec to nemuselo být tak špatné?
Fuga, 14. 8. 2017, 7.51
kdyby je znala, tak by mohla alespoň na oslavu, když školka nevyšla
Katka, 9. 7. 2017, 20.55