Světlo
sledováno 1×
zobrazeno 640×
Vložil(a): jitka46, 25. 9. 2015 23.25
Kdo hlášku řekl: Honza, 7
A proč se musí zhasínat, když jdem spát?
Máte i Vy oblíbenou hlášku, o kterou se chcete podělit? Napište ji.
Diskuze k této stránce (16 příspěvků)
Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit
Žofinka, 27. 3. 2018, 10.12
Aby se ušetřilo za proud?
Fuga, 18. 11. 2017, 3.36
to je ale dobrá otázka )
Mygara, 14. 11. 2017, 13.34
děti mají někdy opravdu zvláštní otázky
k.o.r.i.n.e.k, 27. 10. 2016, 22.18
Tak někdo nemá tmu rád no
Bellissima, 8. 6. 2016, 22.55
:)