Taxi
zobrazeno 537×
Vložil(a): Zdeňka S., 25. 10. 2020 9.50
Kdo hlášku řekl: Anička, 8
Anička se ptá : ,,Mami a Taxík by nás zavezl třeba až do Jeseníků ? , Říkám jo, ale bylo by to pěkně drahý. Aňa : tak to radši řekneme tátovi, ten nás tam zaveze zadarmo ...Máte i Vy oblíbenou hlášku, o kterou se chcete podělit? Napište ji.
Diskuze k této stránce (6 příspěvků)
Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit
patricia077, 25. 10. 2020, 10.00
Jasný zadarmo ?
patricia077, 25. 10. 2020, 19.01
Však jo on si to zaplatí sám ...jo děti vážně nemají kolikrát představu, že ty vlastní auto něco stojí .-)