Tři králové
Kdo hlášku řekl: Natálka, 4 roky
Dneska měli přijít k dceři do školky tři králové. Ráno u oblékání mi dcera zpívala písničku My tři králové jdeme k vám, kterou si pro tento den ve školce nacvičovali. Když dozpívala, ptám se jí, jestli si pamatuje , jak se ti králové jmenují. Odpověď: ,,Melichar, Baltazar a ten... Nóóó... Šašek! " No jo, Kašpar nebo Šašek, vždyť je to totéž :-D
Máte i Vy oblíbenou hlášku, o kterou se chcete podělit? Napište ji.
Diskuze k této stránce (17 příspěvků)
Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit
Žofinka, 26. 3. 2018, 12.00
Když má tak hloupé jméno no
Mygara, 17. 11. 2017, 16.23
je to v podstatě totéž, oba umí udělat legraci
Fuga, 17. 11. 2017, 6.48
kdyby to nebylo jméno, ale povolání, tak je to totožné .-)
k.o.r.i.n.e.k, 17. 11. 2016, 22.51
Kašpar a šašek je fakt podobné
tehuzu.jitka, 14. 5. 2016, 21.51
jo, jo
Zuzka Čtvrtečková, 4. 4. 2016, 23.21
To je ale šašek