Učesat
zobrazeno 372×
Vložil(a): Leňulka, 8. 12. 2018 23.01
Kdo hlášku řekl: Anička, skoro 3 roky
Chystáme se ven a dcera na mě: mámo učesej, seš drbaná jak čarodejnice
drbaná = rozdrbaná
:-D
Máte i Vy oblíbenou hlášku, o kterou se chcete podělit? Napište ji.
Diskuze k této stránce (9 příspěvků)
Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit
Fuga, 10. 3. 2019, 5.20
Už se v ní projevuje ten pravý holčičí cit:-)
Žofinka, 31. 1. 2019, 21.07
no to je taky dobrý?
Mygara, 25. 1. 2019, 17.53
tak to je také dobrá hláška
patricia077, 9. 12. 2018, 13.20
Ty jo no mámo