Už mi to teklo
zobrazeno 561×
Vložil(a): louskacek2, 4. 9. 2016 13.34
Kdo hlášku řekl: Dcera, 5
Dcera mela dnes v noci po dlouhé době noční nehodu. Rikám ji prosimte jak se ti to stalo? No maminko ja jsem se vzbudila a chtělo se mi hrozne curat. Ale bala jsem se jít tak jsem si tam dala patu a chtěla jsem te zavolat. Ale ono mi to už teklo. ...Máte i Vy oblíbenou hlášku, o kterou se chcete podělit? Napište ji.
Diskuze k této stránce (17 příspěvků)
Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit
Žofinka, 14. 3. 2018, 14.59
Chudák, chtěla dát špunt
Mygara, 29. 11. 2017, 15.30
tak to se směju i jen při té představě, jak tam cpe patu
Fuga, 8. 11. 2017, 15.56
pata se holt jako špunt použít nedá .-)
k.o.r.i.n.e.k, 22. 11. 2016, 22.35
Tak snažila se a stát se to může