Vajíčko

zobrazeno 548×

Vložil(a): patricia077, 19. 12. 2020 11.39

Kdo hlášku řekl: Elenka, 7

Dcera dělá palačinky a drží v ruce vajíčko..a když to vajíčko necháme dlouho v teple bude z něj kuřátko? ?

Máte i Vy oblíbenou hlášku, o kterou se chcete podělit? Napište ji.

Sdílejte:   | 
0

Diskuze k této stránce (4 příspěvků)

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit

Tenderka, 29. 12. 2020, 14.40

no niekedy ano

Zdeňka S., 22. 12. 2020, 15.26

To jsme taky zkoušeli a nebylo

patricia077

patricia077, 22. 12. 2020, 16.51

Lenička, 19. 12. 2020, 13.25

??

© 2013 - 2026 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů