Vánoční dárky
zobrazeno 770×
Vložil(a): patricia077, 25. 10. 2020 9.59
Kdo hlášku řekl: Danik a Eli, 4 a 7
Ptám se děti co chtějí k Vánocům a Eli že nic nechce že mají všechno a Danik že chce dárky tak se ptám jaké a on no přece všechny! Tak tj super ?Máte i Vy oblíbenou hlášku, o kterou se chcete podělit? Napište ji.
Diskuze k této stránce (8 příspěvků)
Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit
patricia077, 26. 10. 2020, 10.33
Už v srpnu jo
patricia077, 26. 10. 2020, 11.15
To už se asi moc těší
patricia077, 26. 10. 2020, 10.32
Dcera je v tomhle odmala šetrnější, už jako prcek chodila po hračkářství a jen se dívala, nechtěla nic, narozdíl od dětí co se tam vztekaly, že chtějí tohle a tohle. Kluk ten je typický jako většina dětí.