večer v posteli

zobrazeno 450×

Vložil(a): patricia077, 8. 9. 2017 9.49

Kdo hlášku řekl: Elenka, 3,75

Večer ležím s dcerou v posteli a ta povídá: Maminko, dnes mi nebudeš povídat pohádky...a já na to a proč? Protože ti není dnes dobře...

Máte i Vy oblíbenou hlášku, o kterou se chcete podělit? Napište ji.

Sdílejte:   | 
0

Diskuze k této stránce (21 příspěvků)

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit

VaJána, 27. 7. 2019, 20.22

To je zlatíčko. kéž by byly všechny děti tak všímavé

Minnie, 19. 10. 2018, 15.10

Milé

Evanessa, 11. 8. 2018, 10.36

Ta je ohleduplná, to je krásné

Mildret, 12. 4. 2018, 22.28

To je šikulka všímavá

Žofinka

Žofinka, 10. 2. 2018, 12.51

Ta je moc hodná a že si všimla

annahb, 14. 9. 2017, 13.51

ta je hodnoučká

Fuga

Fuga, 11. 9. 2017, 18.54

to je šikulka vnímavá a hlavně ohleduplná

patricia077

patricia077, 14. 9. 2017, 11.51

jak kdy .-)

Tenderka, 9. 9. 2017, 18.28

a nebolo?

patricia077

patricia077, 9. 9. 2017, 20.35

Jj bohužel

k.o.r.i.n.e.k

k.o.r.i.n.e.k, 9. 9. 2017, 18.08

Tak to je hezké, že myslí i na maminku, že jí není dobře

WeruskaSK

WeruskaSK, 8. 9. 2017, 20.11

jeeeejo aka empatia a vsimavost

patricia077

patricia077, 9. 9. 2017, 9.31

jak kdy....-)

© 2013 - 2026 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů