Vejce
Vložil(a): Katka, 3. 6. 2015 17.30
Kdo hlášku řekl: Matyáš, 4 roky
Mamí a kde se vyrobují vajíčka? No, slepice je vytlačí. A jak to udělá? Vždyť nemá v břiše elektriku, tak jak na to vidí?
Máte i Vy oblíbenou hlášku, o kterou se chcete podělit? Napište ji.
Diskuze k této stránce (14 příspěvků)
Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit
Žofinka, 5. 4. 2018, 17.12
Chudák slepice jede na trávu
Fuga, 20. 11. 2017, 10.14
jede na trávu a zrní
Mygara, 7. 11. 2017, 15.23
dnes je vše na elektřinu, chudák slípka
k.o.r.i.n.e.k, 26. 10. 2016, 22.31
Ale pálí mu to, když ho napadne elektrika
Bellissima, 8. 6. 2016, 22.47
vtipne
louskacek2, 27. 11. 2015, 14.10