Velikonoční koleda
zobrazeno 463×
Vložil(a): Zdeňka S., 13. 4. 2020 16.52
Kdo hlášku řekl: Davídek, 2
Synovec přišel na koledu : Hody hody doprovody, Čáry máry pod kočáry, Kde je to kokino ?.....Máte i Vy oblíbenou hlášku, o kterou se chcete podělit? Napište ji.
Diskuze k této stránce (5 příspěvků)
Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit
jitka46, 14. 4. 2020, 23.48
Tak to letos měli asi všichni. Příští rok to bude lepší. Doufejme.
patricia077, 13. 4. 2020, 18.16
A bylo vymalovano kamarádky klučina zas koledoval stylově nová koleda na téma roušky