vidličky

zobrazeno 1878×

Vložil(a): Tenderka, 12. 11. 2021 20.53

Kdo hlášku řekl: syn, 8

Deti mali v škole Deň s legom. Syn vyhral so skupinou tretie miesto. Pýtam sa ho, že čo postavili, keď vyhrali a on na to: Prekladali sme kocky takými japonskými vidličkami

??? ahááá čínske paličky :)

Máte i Vy oblíbenou hlášku, o kterou se chcete podělit? Napište ji.

Sdílejte:   | 
0

Diskuze k této stránce (2 příspěvků)

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit

Evanessa, 16. 11. 2021, 21.42

však to je podobné

patricia077

patricia077, 13. 11. 2021, 9.02

Tak tj zajímavé

© 2013 - 2026 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů