Voda
zobrazeno 718×
Vložil(a): Zdeňka S., 11. 5. 2020 21.04
Kdo hlášku řekl: Anička, 8
to je zvláštní ,voda není ani sladká ani slaná.... Chutná jako namočený vzduch....Máte i Vy oblíbenou hlášku, o kterou se chcete podělit? Napište ji.
Diskuze k této stránce (7 příspěvků)
Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit
patricia077, 12. 5. 2020, 6.17
Tak tj fakt zvláštní
jitka46, 11. 5. 2020, 23.48
Zajímavé přirovnání. Takové vědecké