Zmrzlina
zobrazeno 731×
Vložil(a): patricia077, 9. 5. 2020 11.55
Kdo hlášku řekl: Elenka, 6
Jdeme s dětmi na první zmrzlinu venku a Eli zajímá jak bude jíst zmrzlinu s rouškou ? říkám půjdeme kus dál a roušky si sundáme a jak jíte venku zmrzku vy?Máte i Vy oblíbenou hlášku, o kterou se chcete podělit? Napište ji.
Diskuze k této stránce (41 příspěvků)
Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit
patricia077, 12. 5. 2020, 6.20
Tu jsme měli furt