Zmrzlina

zobrazeno 731×

Vložil(a): patricia077, 9. 5. 2020 11.55

Kdo hlášku řekl: Elenka, 6

Jdeme s dětmi na první zmrzlinu venku a Eli zajímá jak bude jíst zmrzlinu s rouškou ? říkám půjdeme kus dál a roušky si sundáme a jak jíte venku zmrzku vy?

Máte i Vy oblíbenou hlášku, o kterou se chcete podělit? Napište ji.

Sdílejte:   | 
0

Diskuze k této stránce (41 příspěvků)

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit

krisstaZ, 22. 5. 2022, 19.09

Už děláte zásoby zmrzlin na léto?

helena662, 26. 5. 2022, 19.16

waaau, to je nějaká zdravá ne?

krisstaZ, 29. 5. 2022, 17.50

nee, na tom familymarket.cz mají spoustu "specialit" nemám vše vyzkoušené, víceméně točíme ty naše nej

helena662, 14. 4. 2022, 19.19

Dopřáváte doma dětem zmrzlinu nebo výhradně venku v cukrárnách?

krisstaZ, 18. 4. 2022, 9.05

My máme celoročně v mrazáku. Kupuji i zeleninu na www.familymarket.cz takže zmrzky tam beru taky, ráda je vytáhnu třeba na rodinnou oslavu

helena662, 19. 4. 2022, 18.36

to chápu, to je dobrý tip. To by se dětem mohlo líbit.

helena662, 24. 6. 2022, 20.44

a máš i tu zeleninu vyzkoušenou? Nějakou směs bych chtěla vzít též

helena662, 7. 3. 2022, 19.21

už mě nebaví dělat si domácí zrmrzliny, zabere to moc času a tak chci koupit někde v obchodě, doporučte mi prosím eshop

krisstaZ, 9. 3. 2022, 9.25

tak to mám vyzkoušenou stránku www.familymarket.cz, tam berem zrmzky dlouhodobě

helena662, 17. 3. 2022, 19.44

jo, tak to neznám, jdu mrknout

kamika, 25. 8. 2020, 11.16

V Lednici o této zmrzlině víme, jezdíme tam na výlety na kole a vždycky se na ni těšíme.

zinka, 23. 8. 2020, 20.00

Svět zmrzliny má stánek taky v Lednici. O víkendu když jsme tam byli jsme se na jejich skvělé zmrzce stavovali.

beruna, 20. 8. 2020, 20.54

Svět zmrzliny známe, a ta jejich zmrzlina a ledová tříšť jsou neodolatelné. Do Pasohlávek jezdíme často, tak si kromě ostatního užíváme i super zmrzku:-).

Leoneska, 17. 8. 2020, 13.06

Nevím jestli na www.svetzmrzliny mají napsáno kde přesně jsou, ale stánky stojí u tobogánu a u vleku na vodní lyže.

vilina, 11. 8. 2020, 17.08

Kde přesně v kempu dobrou zmrzku najdeme? Naše děti ji zbožňují.

vandica, 6. 8. 2020, 19.23

Dovolenou jsme letos trávili v ČR, konkrétně v oblíbených Pasohlávkách. Mají tam fajn vyžití jak pro děti, tak i dospělé. Děti objevily úžasnou točenou zmrzlinu. Je točená do vysoké spirály a byla výborná, tak, že jsme na ni chodili dvakrát za den.

Lenička, 11. 5. 2020, 9.54

Jinak to nejde nebo si dát doma zmrzku z mrazáku.

patricia077

patricia077, 12. 5. 2020, 6.20

Tu jsme měli furt

© 2013 - 2026 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů