zrcadlo
Vložil(a): patricia077, 6. 7. 2017 9.13
Kdo hlášku řekl: Elenka, 3,5
Ráno vstávám a všude s prominutím bordel a nikdo se nepřizná, říkám Eli: Kdo zapatlal zrzadlo a zeď a ona to já ne to Danča a ten se ještě neumí bránit že ...
Máte i Vy oblíbenou hlášku, o kterou se chcete podělit? Napište ji.
Diskuze k této stránce (23 příspěvků)
Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit
Žofinka, 16. 2. 2018, 20.30
U nás je to podobné a vymlouvá se manžel
Fuga, 14. 8. 2017, 8.05
no jo, ono samo, ale teď to má alespoň na koho svést
patricia077, 11. 7. 2017, 11.01
no jasně samo sa to .-)
Katka, 9. 7. 2017, 20.56
Ten tam určitě dosáhne, co? ;o))
patricia077, 10. 7. 2017, 10.40
tak je to docela nízko zrcadlo v chodbě .-)
patricia077, 9. 7. 2017, 15.16
taky vás to čeká .-)
patricia077, 8. 7. 2017, 16.26
CHÁPU HEHE