Bylo-li?
zobrazeno 1190×
Vložil(a): Rulficka48, 30. 10. 2016 23.37
Bylo-li by libo limo? Toliko nebylo-li by pivo.
Máte i Vy oblíbený jazykolam, o který se chcete podělit? Přidejte ho.
Vložil(a): Rulficka48, 30. 10. 2016 23.37
Bylo-li by libo limo? Toliko nebylo-li by pivo.
Máte i Vy oblíbený jazykolam, o který se chcete podělit? Přidejte ho.
© 2013 - 2026 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions