Obrázek
zobrazeno 1511×
Vložil(a): Leňulka, 26. 2. 2018 7.43
Stačí jen skleněná destička a barvy, a hlavně chuť a pevná ruka. Je to složitější ale výsledek stojí za to. jj a trvá to docela dlouho než něco takového vznikne, takže jen pro trpělivé :-)
Diskuze k této stránce (21 příspěvků)
Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit
Fuga, 2. 3. 2019, 9.27
Tak mě by Hlavne chyběla ta pevná ruka
Mygara, 5. 2. 2019, 14.27
To je krásný nápad a návod na tvoření
rodinka, 1. 3. 2018, 17.40
Je to moc krásné fakt parádní