Sladké mámení
Rozehřejeme čokoládu na vaření, necháme jí malinko zchladnout, namočíme v ní skleničku, poté jí namočíme do cukrových ozdobných kuliček.
Diskuze k této stránce (14 příspěvků)
Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit
pouzarovaj, 10. 2. 2018, 22.37
takové skleničky by se holkám líbily
Petra Schoberová, 3. 3. 2016, 6.48
ja bych tu sklenicku snedla celou
lenkamaresova, 8. 12. 2015, 21.51
To je moc hezké.