Podtácek z plsti
Vložil(a): všelka, 16. 9. 2019 11.29
Pomocí kružítka (nebo talířku, kelímku) si vytvořte na čtvrtku šablonu podtácku tak, jak chcete, aby byl velký. Šablonu si prišpendlete k plsti a vystřihněte kolečko ( pokud máte tenčí plst, vystřihnete dvě a slepte). Za zbytků plsti si vytvořte obrázek na podtacek. Lepíme buď lepidlen na textil nebo tavnou pistolí. ( S pistolí je to rychlejší a nemusíte čekat na zaschnutí lepidla).
Diskuze k této stránce (16 příspěvků)
Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit
Trendyterka, 4. 10. 2020, 22.16
Moc hezké. Vyrobíme i babičce.
mikka27, 26. 6. 2020, 12.06
vypadají moc pěkně, barevné.
jitka46, 17. 5. 2020, 23.54
Ty jsou úžasné. Nádherná sbírka. Moc se mi líbí.
WeruskaSK, 5. 12. 2019, 13.27
to je mile, da sa to aj prat potom?
Ketris, 28. 9. 2019, 19.38
To je krasny
Fuga, 21. 9. 2019, 6.38
Jsou moc krásné, úplně lituji, že je nepoužíváme