Svitici banky
Nafoukneme balonky omitame bavlnkou-vlnou...zatreme lepidlen a min den nechame zaschnout..pote praskneme balonek.a mame krasne koule.do nich vlozime zarovky.zavesime a je to
Diskuze k této stránce (16 příspěvků)
Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit
pouzarovaj, 8. 5. 2018, 21.58
krásné lampionky, v létě u pergoly budou vypadat krásně
jitkamety, 30. 1. 2016, 9.17
super napad
Trixie, 3. 1. 2016, 23.12
hezké
Petra Schoberová, 31. 12. 2015, 6.08
moc hezké
Mkk, 2. 12. 2015, 20.09
Pěkné