Krasne osvetleni
Vložil(a): Itany, 18. 9. 2015 12.32
Foto je stáhnute z netu
ale tuhle krasnou dekoraci jsem delala a je to opravdu snadne a nadherne...
muzete si pridat barvicku jakou chcete.
Narysujem si a vystrihnem trojuhelniky dle toho jak je chceme dlouhe....ja mam 6cm siroke a 12cm dlouhe a už jen lepíme :)
Diskuze k této stránce (21 příspěvků)
Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit
LucieS, 2. 4. 2021, 8.20
Zajímavý nápad, ale s údržbou to bude asi horší
Trendyterka, 13. 9. 2020, 23.00
Jé to vypadá moc hezky.
pouzarovaj, 16. 7. 2017, 20.06
Vypadá to velmi zajímavě, osvětlené je to moc pěkné
Aliisha, 2. 1. 2017, 22.10
Levné a pěkné.