Držák na utěrky
- Na ramínko připneme kolíčky
- Na kolíčky připneme utěrky
Diskuze k této stránce (21 příspěvků)
Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit
Trendyterka, 23. 9. 2020, 21.57
Tak tento nápad se mi moc líbí.
pouzarovaj, 19. 7. 2017, 7.21
Podobný nápad jsme tu už viděla, ale je pěkný
Aliisha, 4. 1. 2017, 20.26
Levné a zajímavé
Petra Schoberová, 27. 9. 2016, 13.50
super