Vánoční karneval
Vložil(a): veru.veru, 19. 11. 2016 10.12
Masku vytiskneme, podlepíme čtvrtkou, z každé strany děrovačkou uděláme dírku kudy protáhneme gumičku.
Diskuze k této stránce (8 příspěvků)
Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit
pouzarovaj, 12. 9. 2018, 21.19
všechny jsou hezké, ale méďa je nejlepší
annicka, 4. 12. 2016, 18.35
uz to tisknu moc moc dekuji
nikihiphop, 23. 11. 2016, 0.08
jéje, to budou fešácké dětičky na karnivalu já milovala karnivaly když jsem byla malá <3
Petra Schoberová, 19. 11. 2016, 22.05
Pěkné
jitka46, 19. 11. 2016, 21.43
ta opička se mi asi líbí nejvíc