obnova staré židličky
židličku, jsem mírně zbrousila šmirgl papírem. natřela 2ma vrsty slonovinové barvy (na kov a dřevo). po zaschnutí nakreslila kroužky akrylovými barvami a přelakovala
Diskuze k této stránce (26 příspěvků)
Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit
pouzarovaj, 3. 8. 2017, 21.31
zrovna jsme něco podobného hledala na internetu, máme na zahradě starou, ale zrenovovala bych jí
Aliisha, 7. 1. 2017, 21.13
Dobrý nápad. Krásně se to oživilo.
Petra Schoberová, 1. 12. 2016, 14.14
krásné