ŽELVIČKA
Nejprve si vystřihneme šablonu z papíru. Šablonu si obkreslíme na filc 2x tělo, 2x krunýř. (fixou, tužkou, křídou nebo si ji přišpendlíme k filcu a obstřihneme bez obkreslování). Krunýře přišijeme k tělíčku, použijeme niť nebo bavlnku. Na jeden krunýř našijeme knoflíčky (můžou být i kolečka z filcu), na hlavičku přišijeme očko a vyšijeme pusinku. Pak obě části želvičky (přední a zadní) začneme sešívat k sobě. Než bude celá sešitá, necháme si kousek otvoru, abychom mohli želvičku vycpat (vatou, vafixem) a poté došijeme zbytek. Hotovo.
Diskuze k této stránce (12 příspěvků)
Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit
Petra Schoberová, 30. 11. 2016, 22.15
ta je nádherná
jitkamety, 30. 1. 2016, 9.44
hezká želva
Mkk, 23. 1. 2016, 15.56
Krásná želvička