JEŽEK
zobrazeno 1976×
Vložil(a): Roxana, 20. 11. 2014 23.58
Na vystřiženou čtvrtku nebo karton ve tvaru ježka domalujeme oko a čumáček.Na tělíčko naneseme tuhé lepidlo v silné vrstvě.Pak už jen přikládáne nasbírané listy.Listy se krásně zkroutí jako bodlinky když uschnou.
Diskuze k této stránce (10 příspěvků)
Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit
pouzarovaj, 17. 5. 2018, 10.54
krásně zabarvený ježeček, raodst z takového listí tvořit
Petra Schoberová, 1. 1. 2016, 17.27
krásné