Ježek z obtisku dlaní
Na čtvrtku namalujeme ježka, hlavičku vybarvíme. Místo bodlinek obtiskneme dětské ruce. Dolů pod ježečka můžeme ještě nalepit listy.
Diskuze k této stránce (11 příspěvků)
Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit
pouzarovaj, 17. 5. 2018, 21.49
tak to je originální nápad, je moc krásný
Petra Schoberová, 8. 9. 2016, 13.41
krásný
Trixie, 13. 6. 2016, 11.02
hezký veselý ježeček, na podzimní tvoření ideální, díky:-)