Méďa z oříšků
Na slepování použijeme tavnou pistoli. Oba vlašské ořechy slepíme k sobě. Jeden bude tělo a druhý hlava. K tělu přilepíme buráky jako nožičky a ručičky. Poslední burák rozloupneme a ze šlupky vylomíme 2 ouška a čumáček a nalepíme na hlavičku.
Fixami namalujeme oči, čumáček a pusinku. Kolem krku omotáme šálu z filcu nebo stužky.
Diskuze k této stránce (15 příspěvků)
Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit
pouzarovaj, 9. 5. 2018, 22.00
méďa je prostě úžasný, super
jitkamety, 29. 1. 2016, 15.26
juu moc krásný
Petra Schoberová, 1. 1. 2016, 17.41
kouzelný meda
Katka, 5. 12. 2015, 9.06
Tak všechno nejlepší k svátku Mikulášovi.
Katka, 29. 11. 2015, 21.18
A mohlo by to držet i Herkulesem? Je krásnej!