Baletka s vločkovou sukýnkou
zobrazeno 5865×
Vložil(a): veru.veru, 16. 11. 2014 19.42
Vystříhneme baletku - lepší je čtvrtka, šablonku najdeme na netu. Z bílého, ale může být i barevný papír, poskládáme vločku, uprostřed jí více prostříhneme a nasadíme na baletku jako sukýnku.
Diskuze k této stránce (10 příspěvků)
Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit
pouzarovaj, 3. 11. 2017, 19.23
pěkné..my to jako malé vystříhávaly jako dečky
jitkamety, 27. 2. 2016, 14.34
moc hezke
Petra Schoberová, 10. 1. 2016, 3.43
moc pěkné