Hrajeme si na Indiány!
zobrazeno 7920×
Vložil(a): Jana V., 10. 7. 2015 14.31
1. Vezmeme si obyčejný papírový pytlík, který nafoukneme!
2. Nafouknutý pytlík u otvoru uvážeme barevným provázkem, tak aby nám neutíkal vzduch.
3. Dle naší fantazie pytlík pokreslíme indiánskými motivy (viz obrázek) včetně potenciálního otvoru do indiánského teepee.
4. Otvor do teepee vystřihneme nůžkami. Pytlík, resp. teepee i přesto drží krásně svůj tvar.
A je hotovo :-)
Diskuze k této stránce (7 příspěvků)
Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit
Petra Schoberová, 30. 11. 2016, 12.38
parádní