Jarní dekorace

zobrazeno 2313×

Vložil(a): dáša, 23. 3. 2016 16.23

Potřebujeme:

Čtvrtka
1 ks
Voskovky, fixy, pastelky
1 balení
Provázek
1 ks
Nůžky
1 ks
Vata
1 ks
Na čtvrtu si nakreslíme obrys zajíčka a kytičky. Necháme děti vybarvit, my použili voskovky. Na zajíčka ocásek z vaty. Vystříháme a spojíme provázkem.
Sdílejte:   | 
4

Diskuze k této stránce (9 příspěvků)

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit

pouzarovaj

pouzarovaj, 20. 9. 2018, 9.34

hezká dekorace na okno i třeba na lustr

Mildret, 5. 3. 2018, 1.20

Ta je krásná ale přece není nad to jaro opravdové

Zdeňka S., 27. 2. 2018, 17.08

Krásné, už aby bylo jaro tady

Mkk

Mkk, 12. 5. 2016, 9.51

Moc hezké

Petra Schoberová, 2. 5. 2016, 20.16

moc pěkné

jitkamety

jitkamety, 5. 4. 2016, 19.34

Opravdu moc hezké

Itany, 28. 3. 2016, 20.38

Uzasny a super napad.jste sikovna i deti:)

snany, 24. 3. 2016, 21.56

Moc pěkné

dáša, 23. 3. 2016, 17.01

Jen se mi to nějak neotočilo.

© 2013 - 2026 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů