Krmítko
Vložil(a): Katavoj, 28. 10. 2018 10.32
Zvedneme víko od krabice, polepíme vatou. Vystříháme šablony sýkorek, vymalujeme, vystříháme, přilepíme na špejli. Dozdobíme šiškami a semínky
Diskuze k této stránce (23 příspěvků)
Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit
Trendyterka, 12. 10. 2020, 22.29
Moc krásné.
WeruskaSK, 11. 11. 2019, 13.40
zdialky to vyzera ako zive
Fuga, 26. 2. 2019, 9.31
Velmi hezká dekorace s ptáčky v krmítku
jitka46, 10. 2. 2019, 23.25
Moc krásné krmítko se vám povedlo i s ptáčky.
Mygara, 3. 2. 2019, 4.27
To je krásný nápad a návod na tvoření
pouzarovaj, 27. 1. 2019, 13.39
hezká dekorace třeba někam na okno