Krmítko i s ptáčkem
zobrazeno 3554×
Vložil(a): veru.veru, 17. 1. 2018 17.08
Obrázek vytiskneme, vybarvíme, vystříhneme, nalepíme vatu.
Diskuze k této stránce (17 příspěvků)
Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit
Fuga, 28. 2. 2019, 19.48
Ten je krásný můžu se úplně nádherně zavěsit na hřebíček
Mygara, 5. 2. 2019, 15.52
To je krásný nápad a návod na tvoření
Marusk, 1. 3. 2018, 14.20
Na obrázku to vypadá, jako kdyby to bylo ze dřeva. Hezký nápad.
dadinkamaminka, 24. 1. 2018, 2.40
Krasny ptacek
slavuska, 21. 1. 2018, 18.31
pěkné