Sklenice jako vázička
- Dvě stejně velké sklenice svážeme stuhou
- Nalijeme do každé vodu
- Vložíme do každé květiny
Diskuze k této stránce (16 příspěvků)
Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit
pouzarovaj, 10. 2. 2018, 13.03
jednoduché dekorace obyčejných sklenic jsou vždycky povedené
Petra Schoberová, 29. 11. 2016, 22.10
moc pěkné
jitkamety, 16. 5. 2016, 16.45
moc hezke